Відомо, що зменшення профіту компаній, після придбання бізнесу та часті судові позови, стосовні нього, – це неадекватно проведена процедура “Дью Ділідженс”.
Дью Ділідженс (від англійського Due Diligence, що в перекладі означає забезпечення належної сумлінності) – це процедура формування об’єктивного уявлення про об’єкт інвестування, що включає в себе інвестиційні ризики, незалежну оцінку об’єкта інвестування і безліч інших факторів.
В першу чергу Дью Ділідженс спрямований на всебічну перевірку законності й комерційної привабливості планованої угоди або інвестиційного проекту.
Проте важливу роль відіграє так само відіграє і повнота інформації, що надається при даному виді перевірки, що дозволяє інвесторам або діловим партнерам більш глибоко оцінити всі переваги і недоліки співпраці.
Спочатку термін Due Diligence прийшов у консалтинговий бізнес з банківської сфери і мав на увазі комплексну систему збору та аналізу інформації про потенційних або існуючих клієнтів і партнерів, яка призначалася банками для захисту власності від можливих збитків.
Однак на сьогоднішній день це поняття перестало бути прерогативою банківського сектора.
Тепер процедура Дью Ділідженс як правило означає проведення всебічного аналізу діяльності підприємства з точки зору фінансових аналітиків, аудиторів і юристів, причому кожна група фахівців готує для замовника детальний направлений звіт про стан підприємства.
Саме сукупністю таких фахівців і відрізняється Консалтингова компанія “МВ Групп”.